KURUMSAL

KONIMPEX TRDE Kurumsal

Demircihan Organizasyon adı altında Konya'da Organizasyon alanında hizmet vermekteyiz.

Güleryüzlü ekibimiz ile birlikte bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Demircihan Organizasyon 2010 yılından itibaren birçok alanlarda faaliyet göstermiştir. 

Firmamız açılış, davet, eğlence ve sizlerin isteğine göre tüm organizasyon işlerinde etkili çözüm sağlamak adına yeniliklere ve gelişmelere açık olarak faaliyetlerini göstermektedir. Yapılan işler ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini alabilmek bizlerin ilkesidir.

Konya’da organizasyon alanında ilkleri yaparak yola çıkan firmamız tüm yenilikçi yapısı ve enerjik kadrosuyla hizmet alanlarını gün geçtikçe yenilerek ilerlemektedir.

Mehteran Takımı, Yemek Organizasyonu, Açılış, Düğün Organizasyonları, Festival & Şenlik Organizasyonu, Doğum Günü Organizasyonu, Ses Sahne Organizasyonları, Ramazan Ayı Etkinlikleri, Şişme Maskot, Balon Süsleme, Palyaço, Kokteyl ve diğer organizasyonlarımız ile sizlere hiçbir iş bırakmadan tüm işleri ekibimiz ile yapmaktayız.

Hayalinizdeki tüm eğlenceleri sevdikleriniz ile beraber yapıp  eğlenceli ve güzel zaman geçirmek için  Demircihan Organizasyon Firmamızı tercih edebilirsiniz.